- Reklama -

Chceme devět miliónů ročně, ozývají se Larkinovi zástupci

- Reklama -

Jednou z priorit generálního manažera Detroitu Steva Yzermana je i budoucnost kapitána Dylana Larkina.

Hvězdný útočník je v posledním roce aktuální smlouvy a v létě se může stát nechráněným volným hráčem.

Mezi stranami už jednání o nové smlouvě probíhají, podle Ansara Khana z portálu MLive je momentálně problémem rozdíl ve finančních podmínkách – Larkin údajně požaduje o milión dolarů ročně více, než mu nabízejí Red Wings.

„Strany se dohodly na maximální osmileté délce. Neshodly se ještě na průměrné roční hodnotě. Red Wings by mu rádi dali dali 8 mil. dolarů za sezónu. Larkinova strana požaduje být blíže k devíti miliónům,“ poznamenal Khan.

- Reklama -

26letý Larkin zaznamenal ve 44 zápasech této sezóny 41 bodů (15+26). V kariéře už odehrál 548 střetnutí s bilancí 162 branek a 399 bodů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -