- Reklama -

Chicago získalo hvězdnou posilu

- Reklama -

Blackhawks završili jednání s Columbusem a získali hvězdného zadáka Setha Jonese, se kterým podepsali osmiletou smlouvu v hodnotě 76 mil. dolarů.

Spolu s Jonesem směřovala do Chicaga také 32. volba v letošním draftu a volba v 6. kole draftu 2022. Columbus získal obránce Adama Boqvista, volby číslo 12 a 44 na letošním draftě a volbu v 1. kole draftu 2022.

Jones doposud hrál za Columbus a Nashville, který jej draftoval v roce 2013 ze 4. místa. V poslední sezóně vyprodukoval 28 bodů (5+23) v 56 duelech.

26letý Američan má ve své smlouvě s roční hodnotou 5,4 mil. platný ještě jeden rok. Jeho nová smlouva z něj aktuálně bude činit třetího nejlépe placeného beka v NHL po Eriku Karlssonovi a Drewovi Doughtym.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -