Chlapík podepsal novou smlouvu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      28. 10. 2020 9:23     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chlapík podepsal novou smlouvu  

Útočník Filip Chlapík podepsal v NHL novou smlouvu, když se dohodl se Senators na ročním dvoucestném kontraktu v hodnotě 735 tis. amerických dolarů.

Na farmě v AHL to pak dělá ročně 70 tisíc dolarů.

Ottawa draftovala 23letého Čecha ve druhém kole draftu 2015. V minulém ročníku odehrál za první tým 31 utkání, ve kterých vstřelil tři branky a přidal stejný počet asistencí. Dalších 22 klání absolvoval v AHL.

„Filip patří mezi soutěživé a tvrdě pracující hráče. V AHL v týmu Belleville Senators se zařadil mezi klíčové členy týmu. Jsme přesvědčeni, že jeho pracovní morálka bude stejně efektivní jako jeho snaha stát se platným členem mančaftu v Ottawě v NHL,“ řekl o Chlapíkovi generální manažer Pierre Dorion.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.