- Reklama -

Crosby není z novinek nadšený

- Reklama -

Sidney Crosby by nerad viděl přílišné experimentování s formátem postseason. Svůj názor na připravované play-off s 24 týmy sdělil Darrenu Dregerovi ze stanice TSN.
„Bezpečnost hráčů je na prvním místě a pokud budeme schopni ji zajistit, tak by mělo být cílem udržet integritu toho, o čem je play-off už velmi dlouhý čas,“ řekl kapitán Penguins.

Tahle COOL trička NHL chceš!

Upravené boje o Stanley Cup ale úplně nezavrhuje, měly by si ale udržet svou úroveň.

„Je těžké vyhrát Pohár a navíc jej chcete získat tím správným způsobem. A tím jsou čtyři série na čtyři vítězná klání. Takhle tu cestu známe. V těchto časech jsme všichni otevřeni nápadům a formátům jiných podob. Přesto doufáte, že si dokážeme udržet ty stávající,“ dodal hvězdný forvard.

NHL se momentálně podle všeho koncentruje na dohrání sezóny s play-off a vynechání zbylých zápasů základní části. Komisionář Gary Bettman dokonce tento týden uvedl, že o zrušení celého ročníku vůbec neuvažoval (čtěte ZDE).
Crosbyho Pittsburgh byl před nucenou přestávkou na pozici, která by jej v play-off vyslala proti rivalovi z Philadelphie.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -