- Reklama -

Dallas má trvalého kouče

- Reklama -

Stars učinili Ricka Bownesse hlavním koučem, když odstranili z jeho jmenovky přízvisko „dočasný“. Novinu oznámil generální manažer Jim Nill.

Bowness začal minulou sezónu jako asistent Jima Montgomeryho, který ale pro neprofesionální chování dostal výpověď a byl nahrazen 65letým Bownessem. Ten s týmem dosáhl bilance 20-13-5 a v play-off dotáhl celek až do finále Stanley Cupu.

Rodák z Nového Brunšviku je historicky devátým hlavním trenérem Dallasu Stars. V minulosti byl šéfem lavičky ve Winnipegu, Bostonu, Ottawě, Islanders a Phoenixu. Většinu kariéry strávil jako asistent – před Dallasem naposledy v Tampě.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -