- Reklama -

Další padák u Devils. S klubem se loučí generální manažer

- Reklama -

Pád New Jersey pokračuje a s ním i stínání hlav.
Klub v neděli oznámil, že se rozhodl na rozvázání pracovního poměru s generálním manažerem Rayem Sherem. Mike Morreale z portálu nhl.com upřesnil, že Devils Shera vyhodili.
Pozici dočasně převezme asistent GM Tom Fitzgerald, jenž bude mít po ruce Martina Brodeura.
Shero strávil s Ďábly čtyři plné sezóny, během nichž se dokázal tým jen jednou probojovat do play-off a to v roce 2018, kdy v prvním kole podlehl v pěti zápasech Tampě Bay.
Devils byli pod Sherem často na dně tabulky Metropolitní divize – dvakrát skončili na posledním místě, jednou na předposledním. Na poslední příčce se mančaft nachází i nyní.
New Jersey je jedním z největších zklámání aktuálního ročníku, když nedokázalo využít potenciál nových akvizicí P.K. Subbana a Nikity Guseva. K lepším výsledkům nepomohla ani jednička draftu Jack Hughes.
Jako první odnesl výsledky hlavní kouč John Hynes, který byl 3. prosince dočasně nahrazen Alainem Nasreddinem. Posledním velkým Sherovým krokem pak bylo vytrejdování držitele Hart Trophy Taylora Halla do Arizony.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -