- Reklama -

Další rána. Avs přišli i o kapitána

- Reklama -

Kapitán Colorada Gabriel Landeskog bude na neurčitou dobu mimo hru.
Nemilou zprávu klub oznámil v úterý.„Landy zmešká značný čas, přesnější dobu zatím neznáme,“ citoval slova hlavního kouče Jareda Bednara Mike Chambers z deníku Denver Post.
Vedení týmu nezveřejnilo, kdy přesně 26letý forvard k újmě přišel. V sobotním utkání proti Anaheimu strávil na ledě více než 20 minut.
Landeskog odehrál v tomto ročníků 11 zápasů, v nichž vstřelil tři branky a zaznamenal sedm bodů. Avs i díky jeho výkonu okupují první příčku Centrální divize.

Informace o jeho absenci přichází jen krátce poté, co se Coloradu zranil další hvězdný útočník Mikko Rantanen (čtěte ZDE).
- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -