- Reklama -

Deset zářezů pro Bolts

- Reklama -

Tampa Bay získala v sobotním duelu proti Philadelphii své desáté vítězství v řadě, když soupeře porazila na jeho ledě gólem Patricka Maroona 1:0.
Lightning tak svým senzačním výkonem vyrovnali klubový rekord v počtu výher za sebou z února 2019.
Během svého vítězného tažení Bolts naprosto dominovali, když soupeřům nasázeli 43 branek a gólman Vasilevskij zaznamenal úspěšnost zákroků 94,6 procenta.
Floriďané se stali teprve čtvrtým celkem v historii NHL, který dokázal ve dvou po sobě jdoucích sezónách zazářit dvoucifernou vítěznou šňůrou. Navázali tak na představení Penguins (2010-13), Blue Jackets (2016-18) a Flyers (1984-86).
Parádní forma Tampy Bay se projevuje i na jejím postavení v tabulce, když jí aktuálně patří druhá příčka v Atlantické divizi.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -