Děsivý okamžik v NHL. Boychuk dostal ránu bruslí do obličeje

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      4. 3. 2020 5:26     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Děsivý okamžik v NHL. Boychuk dostal ránu bruslí do obličeje  

Obránce Islanders Johnny Boychuk opustil úterní duel s Montrealem předčasně poté, co jej zasáhla soupeřova brusle do obličeje.

K drsně vypadajícímu incidentu došlo uprostřed třetího dějství, kdy jej před vlastním brankovištěm udeřil padající forvard Artturi Lehkonen.

Boychuk se začal ihned zmítat v bolestech a s rukavicemi na tváři se odebral do kabin. Podle Erica Engelse ze stanice Sportsnet bylo zasaženo jeho oko.

Nové kousky! Buď fandou i po setmění

Hlavní kouč Newyorčanů Barry Trotz po utkání uvedl, že zatím nemá k bekovu stavu bližší informace.

„Doufám, že bude OK. Každopádně to bylo hrozivé,“ řekl novinářům Ostrovan Anders Lee. „Tohle nevidíte rádi. Ale můžete k tomu rychle přijít. Samozřejmě teď na něj všichni myslíme.“

36letý Boychuk, jenž obdržel řeznou ránu i v minulém ročníku, odehrál v aktuální sezóně 63 zápasů se ziskem 11 bodů. Jedná se o jeho šestý rok v organizaci Isles.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.