- Reklama -

Detroit v obavách. Přijde o svého kapitána?

- Reklama -

Fanshop týmu
V táboře Red Wings vládne nejistota. Není totiž jisté, zda kapitán Henrik Zetterberg zasáhne v příští sezóně do akce.
Švédský útočník má chronické potíže s páteří, s nimiž minulý ročník úspěšně bojoval. Nyní však hrozí, že jej mohou vyřadit ze hry.

Nepříjemnou situaci už potvrdil také generální manažer Křídel Ken Holland, který přesto věří v optimistický scénář.
„Naposledy, co jsem si s ním povídal, to vypadalo, že plánuje hrát. Samozřejmě ale rozhodnou jeho záda,“ řekl Holland na nedělní tiskové konferenci. „…je těžké předpovídat budoucnost. Zůstaneme s ním v kontaktu a uvidíme, jak na tom bude jeho zdraví.“

Sedmatřicetiletý Zetterberg, který hájí barvy michiganského celku od roku 2002, se stal v uplynulé sezóně s 11 góly a 45 asistencemi druhým nejproduktivnějším hráčem týmu po Dylanu Larkinovi. Hokej už ale pro něj není prioritou.
„Zdraví je klíčové. Pokud nebudu zdravý, je konec,“ svěřil se veterán letos v dubnu.
Titulní foto: Bridget Samuels

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -