- Reklama -

Devils si dali v hledání kouče pauzu

- Reklama -

New Jersey polevilo v hledání nového šéfa lavičky a celý proces jej nyní pozastavený. Informoval o tom Pierre LeBrun ze stanice TSN.
Novinářova slova potvrdil také dočasný kouč Ďáblů Alain Nasreddine, který v úterý sdělil reportérům, že o svém pracovním místě nic nového neslyšel.


„Devils byli v kontaktu s 8 – 10 trenéry, z nichž vzešli čtyři koneční kandidáti. Je mezi nimi i Nasreddine. Aktuálně je ale vše pozastaveno na pozdější období,“ uvedl LeBrun.
Nasreddine se postavil na střídačku newarského celku poté, co dostal výpověď John Hynes. Ve 43 zápasech zaznamenal bilanci 19-16-8 a tým ode dna tabulky neodlepil.
Podle LeBruna se chystá New Jersey udělat výběrové řízení i na pozici generálního manažera, kterou aktuálně zastává Tom Fitzgerald.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -