- Reklama -

Devils vyhodili ikonického kouče!

- Reklama -

Vedení New Jersey došla trpělivost.

Devils oznámili, že vyhodili hlavního kouče Lindyho Ruffa, kterého na dočasné bázi nahradí Travis Green.

New Jersey má v této sezóně bilanci 30-27-4, se kterou ztrácí osm bodů na Tampu Bay, která drží druhou divokou kartu ve Východní konferenci.

Ruff byl ve své čtvrté sezóně v Newarku a na podzim podepsal novou víceletou smlouvu poté, co v minulém ročníku dovedl tým do druhého kola play-off. Své působení v týmu zakončí s bilancí 128-125-28.

- Reklama -

64letý ikonický kouč v minulosti vedl Buffalo a Dallas. Jeho 864 výher ho řadí na čtvrté místo historického pořadí NHL a na první mezi aktivními kormidelníky.

Green se připojil k Devils před touto sezónou jako přidružený trenér. V minulosti vedl Canucks, na jejichž lavičce dosáhl bilance 133-147-34.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -