- Reklama -

Ducks pracují na výměně zkušeného forvarda

- Reklama -

Známý útočník Ducks Adam Henrique nemá za sebou nejlepší sezónu a jeho zaměstnavatel jej údajně přidal na seznam hráčů dostupných pro výměnu. Informaci přinesl David Pagnotta z portálu The Fourth Period.

„Ducks se opět pokoušejí vyměnit Adama Henriqua a 31letému centrovi by změna prostředí podle mých zdrojů nevadila. Věřím, že tam byly rozhovory se Seattlem o možné výměně. Nejsem si ale jistý, zda stále probíhají,“ poznamenal Pagnotta.

Henrique odehrál v poslední sezóně 46 zápasů, ve kterých vsítil 12 branek a přidal devět asistencí. Jako kapitán získal na letošním MS s Kanadou zlato.

„Ve smlouvě má ještě tři roky s cap hitem 5,825 mil. dolarů. Ducks se ho snažili vyměnit přes sezónu…Henrique má klauzuli, která mu umožní vypsat 10 týmů, do kterých nechce být vyměněný.“

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -