- Reklama -

Fleury si přeje zůstat ve Vegas. Lehner mu nevadí

- Reklama -

Brankář Marc-Andre Fleury chce zůstat ve Vegas i v případě, že Golden Knights podepíší novou smlouvu s jeho konkurentem Robinem Lehnerem. Fleuryho slova přinesl portál The Athletic.
„S Robinem vycházím, takže si nemyslím, že by tam byl problém. Rád bych dál chytal. Nemyslím si, že chci být výhradně náhradníkem, ale budu tvrdě pracovat, pokusím se chytat dobře a snad budu dostávat šance v zápasech. O tom ale rozhoduje trenér. Co bude, to bude. Já se pokusím ze sebe vydat to nejlepší, abych byl v kempu v dobré formě,“ poznamenal Fleury, který má smlouvu platnou ještě dva roky.
O výměnu údajně žádat nebude a to i navzdory tomu, že Lehner startoval v 16 z 20 zápasů play-off.
„Nevím, co přinese budoucnost, ale miloval jsem každou chvíli od doby, co jsem sem přišel. Tento tým pro mě hodně znamená a vlídné ke mně bylo i město. Fanoušci a majitel jsou úžasní. Je to skvělý mančaft, o kterém jsem si od příchodu myslel, že bych v něm mohl ukončit kariéru,“ uvedl Fleury.
35letý Kanaďan byl prvním hráčem, jehož si Golden Knights vybrali na rozšiřovacím draftu 2017 a hned v první sezóně dovedl celek až do finále Stanley Cupu. Od začátku se stal jednou z tváří organizace a nejoblíbenějším hráčem.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -