- Reklama -

Florida se chystá na lov. Reimera již poslala jinam

- Reklama -

Gólman James Reimer se musí stěhovat. Panthers jej zasílají do Caroliny výměnou za brankáře Scotta Darlinga a volbu v šestém kole draftu 2020.
Florida však s novou akvizicí nepočítá a Darlinga, jemuž zbývají z jeho čtyřletého kontraktu na 16,6 mil. dolarů ještě dva roky, plánuje vykoupit ze smlouvy.Panteři pracovali na Reimerově výměně během celé offseason. Po Luongově odchodu do důchodu (čtěte ZDE) a nynějším trejdu má nyní floridský mančaft dostatek místa pod platovým stropem k honu na Sergeje Bobrovského. O randění ruského muže v masce s vedením Floridy jsme vás informovali již dříve.
Spokojená může být také Carolina, ke které se otočili oba stávající strážci svatyně zády. Petr Mrázek i Curtis McElhinney chtějí otestovat volný trh, přičemž druhý jmenovaný se už k Hurricanes nemíní vrátit (psali jsme ZDE).
Nyní budou mít Canes kromě Alexe Nedeljkovice, s nímž podepsali tento týden dvouletý kontrakt, k dispozici také 31letého Kanaďana. Reimer odchytal minulý ročník za Panthers 36 duelů s úspěšností zákroků 90 procent.- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -