- Reklama -

Flyers mají nového kouče

- Reklama -

Fanshop týmu
Philadelphia v pondělí seznámila veřejnost se svým novým hlavním trenérem. Stal se jím Alain Vigneault, jehož jméno se s touto pozicí skloňovalo už několik dní.
Sedmapadesátiletý Kanaďan naposledy vedl lavičku Rangers, u nichž skončil po pěti letech loni na jaře. Ve Městě bratrské lásky nyní nahradí Scotta Gordona, který v prosinci vystřídal Davea Hakstola (psali jsme ZDE).


Vigneault se přitom setká s Hakstolem na světovém šampionátu v Bratislavě a Košicích, kde společně povedou kanadskou reprezentaci.
Vigneault dovedl dvakrát své týmy až do finále Stanley Cupu – Canucks v roce 2011 a Rangers o tři roky později. Ani v jednom z případů však titul nezískal.- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -