- Reklama -

Flyers podepsali megakontrakt se svým zadákem

- Reklama -

Philadelphia oznámila, že se dohodla na nové osmileté smlouvě s průměrnou roční hodnotou 6,25 mil. dolarů s obráncem Travisem Sanheimem.

26letý Kanaďan hraje v tomto ročníku pod posledním rokem smlouvu, která mu vynáší 4,67 mil. ročně. Nový kontrakt začne platit od příští sezóny.

„Jsme rádi, že máme Travise pod dlouhodobým kontraktem. Vidíme v něm klíčovou součást našeho týmu,“ oznámil generální manažer Chuck Fletcher.

Sanheim zaregistroval 31 bodů (7+24) v 80 zápasech minulé sezóny. Doposud strávil celou svou kariéru v organizaci Flyers, kteří jej draftovali v roce 2014 z 17. místa.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -