- Reklama -

Gaudreau míří k Flyers, tvrdí novinář

- Reklama -

Útočník Calgary Johnny Gaudreau se opět ocitl ve spekulacích o výměně.

Započal je Eric Francis ze stanice Sportsnet, podle něhož se hokejistův čas v Calgary blíží ke svému konci. Gaudreau by se podle něj rád vrátil domů, aby mohl hrát za Flyers.

27letý rodák z New Jersey se v minulosti opakovaně vyjádřil tak, že chce zůstat v organizaci Flames. Podle Francise se však jedná o slova vyřčená pouze ze slušnosti k fanouškům Calgary.

„Vůbec nepochybuju o tom, že s Calgary neprodlouží. Mluví jinak, ale myslím si, že má namířeno do Philadelphie,“ poznamenal Francis.

- Reklama -

Gaudreau má za své smlouvy platný ještě rok po skončení aktuální sezóny. Calgary jej draftovalo v roce 2011 ze 104. místa.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -