- Reklama -

Gudas se mohl stěhovat. Nakonec může dopadnout zcela jinak

- Reklama -

Zámořský insider Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet se rozhovořil o zákulisí letošní uzávěrky přestupů. Ne všechny výměny se nakonec uskutečnily. Ve hře byl například i přestup Radka Gudase.

Známý insider uvedl, že okolo českého beka ve službách Panthers byl poměrně velký ruch. Mezi jeho zájemce byl například floridský rival z Tampy Bay.

Friedman k tomu řekl, že zájem o Gudase projevily minimálně další tři až čtyři týmy a to včetně Pittsburghu.

32letý pražský rodák nakonec vyměněný nebyl a Florida se s ním nyní bude pokoušet prodloužit smlouvu. Už i generální manažer Bill Zito přiznal, že o ní začali jednat: „Trochu jsme se začali s Radkem bavit a budeme v tom pokračovat. Rádi bychom si jej udrželi…“

- Reklama -

Gudas působí na Floridě od sezóny 2020/21. V tomto ročníku odehrál 52 zápasů se ziskem 11 bodů (2+9) a 59 trestných minut. V létě se může stát nechráněným volným hráčem, když mu vyprší tříletá smlouva s cap hitem 2,5 mil. dolarů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -