- Reklama -

Habs ztratili dva hráče

- Reklama -

Montreal už v této sezóně nepočítá se službami brankáře Jakea Allena a obránce Justina Barrona, které ze hry vyřadila zranění. Oba dva by měli stihnout začátek tréninkového kempu.

Allen utrpěl zranění slabin v první třetině sobotního duelu s Torontem, který nebyl schopen dochytat. V této sezóně naskočil do 35 zápasů a vynechal zhruba devět týdnů pro zranění dolní části těla, které si přivodil v lednu.

Barron se potýká se zraněním kotníku, které si však nevyžádá operaci. Před zraněním stihl odehrát jen pět zápasů, ve kterých zaznamenal gól a asistenci. Montreal jej získal před přestupovou uzávěrkou od Colorada.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -