- Reklama -

Hakstolovy dny u Flyers jsou sečteny

- Reklama -

Fanshop týmu
Dave Hakstol již není hlavním trenérem Philadelphie Flyers.
Zprávu potvrdil klub v oficiálním prohlášení.
Prozatímním koučem byl jmenován Scott Gordon, který doposud vedl záložní celek Letců Lehigh Valley Phantoms. Pětapadesátiletý Američan má s koučováním v NHL zkušenosti, když přes dva roky vedl lavičku New Yorku Islanders.
Generální manažer Chuck Fletcher uvedl, že by měl Gordon zastávat funkci po zbytek roku.Hakstol skončil ve své čtvrté sezóně u pensylvánského celku, s nímž zaznamenal bilanci 134-101-42 a dva postupy do play-off. Mužstvo ale pokaždé vypadlo v prvním kole po šestizápasové sérii.
V neděli se spekulovalo o najmutí bývalého trenéra Blackhawks Joela Quennevillea, ten však podle Sama Carchidiho z deníku The Inquirer místo zatím odmítl. Není ale vyloučeno, že se k Flyers připojí po vánočních svátcích.
Philadelphia se nyní nachází po čtyřech porážkách v řadě na posledním místě Východní konference. Bídné výsledky v aktuálním ročníku odnesl už Ron Hextall, jenž byl na konci listopadu propuštěn z pozice generálního manažera (čtěte ZDE).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -