- Reklama -

Hayes si u Rangers zdvojnásobí plat

- Reklama -

Fanshop týmu
Útočník Kevin Hayes podepsal nový roční kontrakt s New Yorkem Rangers. Šestadvacetiletý rodák z Bostonu si vydělá 5,175 mil. dolarů, čímž si takřka zdvojnásobí svou gáži z posledních dvou ročníků.
Dohodou se obě strany vyhnuly arbitráži naplánované na čtvrtek.


Kšiltovky a čepice NHL, které musíš mít? Klikni ZDEZ TÁBORA RANGERS: Skjei se upsal Rangers na dalších šest let. Vydělá si přes 30 miliónů
Hayes odehrál v uplynulé sezóně 76 zápasů, v nichž si s 25 góly a 19 asistencemi stanovil svá osobní maxima.
Někdejší vítěz univerzitní NCAA naskočil v NHL do 310 utkání základní části se ziskem 174 bodů (73+101). V 34 duelech play-off jich přidal dalších deset. Svou kariéru ve slavné lize začal na draftu 2010, kdy si jej z celkového 24. místa vybralo Chicago. Doposud hrál výhradně za Rangers.
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -