- Reklama -

Hedman je stále mimo hru

- Reklama -

Obránce Tampy Bay Victor Hedman se stále potýká se zraněním dolní části těla a vynechá i páteční zápas na ledě Islanders.
Hlavní kouč Bolts Jon Cooper však věří, že se opora jeho defenzivy uzdraví do střetnutí Global Series, která jsou na programu v Hedmanově rodné zemi příští víkend.
Druhý muž draftu 2009 si přivodil újmu v úterním duelu s Rangers, který předčasně opustil.„Dnes bude mimo hru, ale doufáme, že bude OK pro zápas ve Švédsku,“ citovala trenérova slova Diana Nearhosová z deníku Tampa Bay Times.
Lightning se utkají ve Stockholmu s Buffalem a jedním z hitů dvojutkání má být i střet Hedmana s jeho hvězdným krajanem Rasmusem Dahlinem.
Hedman odehrál v tomto ročníku 11 zápasů, v nichž vstřelil dva góly a nasbíral devět bodů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -