Horší to být nemůže, říká Matthews po další prohře

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      17. 11. 2019 19:18     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Horší to být nemůže, říká Matthews po další prohře  

Auston Matthews přiznává, že Maple Leafs jsou aktuálně skleslým týmem. Nálada v Torontu spadla ještě o něco hlouběji po sobotní vysoké prohře s Pittsburghem 1:6.

„Hůře na tom být asi už ani nemůžeme,“ cituje slova 22letého Američana Kristen Shiltonová ze stanice TSN. „Je to frustrující. V kabině sebevědomím zrovna nehýříme. Můžeme si za to ale sami. Je to na nás.“Leafs mají za sebou další střetnutí, v němž brzy ztráceli. V bráně přitom debutoval Kasimir Kaskisuo, jenž nebude na svou premiéru vzpomínat v nejlepším.

Toronto nyní inkasovalo jako první v posledních sedmi kláních v řadě a s bilancí 9-9-4 spadlo z pozice divoké karty.

Svůj šestizápasový výjezd zakončí Javorové listy v úterý ve Vegas.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.