- Reklama -

Hromy a blesky v Tampě. Bolts hlásí několik případů COVIDu

- Reklama -

Tampa Bay dočasně zavřela svá tréninková zařízení poté, co bylo několik členů organizace pozitivně testováno na nový typ koronaviru.
Bob McKenzie ze stanice TSN na Twitteru uvedl, že se jedná o tři nejmenované hráče a dva zaměstnance. Zbytek mužstva, které danou tréninkovou plochu využívalo, bude testováno.
K návratu na led dojde pouze v případě, že se nezjistí žádný další pozitivní nález.
 


McKenzie upozorňuje, že se může jednat o tzv. falešně pozitivní test a další vzorky mohou být již negativní. Podobná situace nastala tento týden v Bostonu (čtěte ZDE).
Florida patří z hlediska pandemie onemocnění COVID-19 k nejvíce zasaženým státům. Stanice CNN v pátek ohlásila téměř 4 000 nových případů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -