- Reklama -

Hvězdný zadák Oilers stihne play-off

- Reklama -

Vypadá to tak, že hvězdný obránce Edmontonu Darnell Nurse neutrpěl v pátečním zápase proti Coloradu zranění, pro které by měl vynechat významný čas.

„Nezdá se, že by byli nějak znepokojeni. Bude připravený na play-off, nebo ještě dříve,“ informoval v sobotu Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet.

Nurse údajně nevycestuje na dvouzápasový výjezd do Columbusu a Pittsburghu. Následně budou na Oilers čekat ještě dvě utkání v základní části.

27letý Kanaďan, který v 71 kláních této sezóny zaznamenal devět gólů a 26 asistencí, utrpěl zranění dolní části těla, které tým blíže nespecifikoval.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -