- Reklama -

Islanders počítají dvě těžké ztráty v útoku

- Reklama -

Islanders budou 4-6 týdnů bez útočníků Matta Martina a Toma Kühnhackla. Zprávu novinářům sdělil v neděli generální manažer Newyorčanů Lou Lamoriello.
Isles přitom už předtím postrádali forvardy Lea Komarova, Jordana Eberleho a Andrewa Ladda. Nyní se tak jejich marodka v ofenzivě ještě více rozšířila.
30letý Martin odehrál v tomto ročníku sedm utkání, v nichž vstřelil dva góly a přidal jednu asistenci. Během pátečního duelu s Ottawou si při nárazu do mantinelu poranil nohu.
O tři roky mladší Kühnhackl má na svém kontě v tomto ročníku šest bezbodových zápasů. Také on přišel k újmě ve střetnutí se Senators.
Isles se zatím podle Lamoriella nechystají povolat náhradu z farmářského týmu Bridgeport Sound Tigers.
V tabulce Metropolitní divize jim aktuálně patří třetí příčka a v neděli proti Flyers mohou natáhnout svou vítěznou sérii na sedm zápasů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -