- Reklama -

Isles si upsali klíčového beka

- Reklama -

Islanders a zkušený zadák Ryan Pulock se dohodli na nové dvouleté smlouvě s průměrnou roční hodnotou pět miliónů dolarů.

26letý Kanaďan byl chráněným volným hráčem s naplánovanou arbitráží. V týmu zůstal jako chráněný volný hráč bez smlouvy už jen forvard Mathew Barzal.

Pulock hrával v minulé sezóně v průměru více než 22 minuty na zápas. Odehrál 68 zápasů, ve kterých vstřelil 10 branek, přidal 25 asistencí a byl tak nejproduktivnějším bekem Newyorčanů.

Islanders si Pulocka vybrali na draftu 2013 z celkového 15. místa. Od té doby naskočil v NHL do 234 duelů s bilancí 31 gólů a 108 bodů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -