- Reklama -

Janmark pokračuje v Dallasu

- Reklama -

Fanshop týmu
Dallas a útočník Mattias Janmark se dohodli na podpisu nové roční smlouvy v hodnotě 2,3 mil. dolarů. Podle Seana Shapira z portálu The Athletic se jedná o odrazový kontrakt pro příští dlouhodobou spolupráci.
Pětadvacetiletý Švéd odehrál v uplynulé sezóně 81 zápasů, v nichž nasbíral 19 gólů a 15 asistencí. Ročník předtím vynechal kvůli zranění kolene, jež utrpěl v přípravě.


Z TÁBORA STARS: Špatné zprávy pro Martina Hanzala
„Mattias je silný a všestranný hráč, jehož přítomnost na ledě je vždy znát. Jeho inteligence a odhodlání daly základ úžasnému mladému hokejistovi. Jsme nadšení, že pokračuje dál jako člen Stars,“ uvedl v klubovém prohlášení generální manažer Jim Nill.
Janmark vstoupil do NHL na draftu 2013, kdy si jej z celkového 79. místa vybral Detroit. V roce 2015 jej Red Wings vytrejdovali a v sezóně 2015/16 zažil debut ve slavné soutěži už jako hráč Dallasu.
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -