- Reklama -

Je Kreider na cestě z Rangers?

- Reklama -

Útočník Chris Kreider a Rangers stále nejednali o nové smlouvě. Ta aktuální s cap hitem 4,6 mil. dolarů bude přitom po příští sezóně 28letému Američanovi končit.
O nejasném osudu rodáka z Massachusetts informoval Larry Brooks z deníku New York Post.

Kreider se může stát příští rok nechráněným volným hráčem a pro klub v přestavbě činí velkou platovou zátěž. Jeho současný kontrakt ale obsahuje částečnou klauzuli o nevyměnitelnosti, která mu umožňuje vypsat 11 týmů, kam by neakceptoval výměnu.
Newyorčané jsou nyní zhruba čtyři milióny nad platovým stropem, smlouvy přitom akutně potřebují chránění volní hráči Brendan Lemieux a Tony DeAngelo.
Pokud se Jezdcům nepodaří v těchto dnech pročistit soupisku přes vykupování kontraktů, mohl by se podle Brookse generální manažer Jeff Gorton pokusit zbavit Kreidera přes trejd.
O forvarda s 28gólovou sezónou by navíc pravděpodobně byl nemalý zájem.
Fanda NHL

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -