- Reklama -

Jeník se stěhuje do Ottawy

- Reklama -

Český útočník Jan Jeník zamířil v NHL z Utahu do Ottawy. Senators získali třiadvacetiletého odchovance Nymburka výměnou za ruského forvarda Jegora Sokolova. Kluby o tom informovaly na svých webech.

Jeník má v NHL na kontě 22 zápasů za Arizonu, odkud se klub přestěhoval před nadcházející sezonou do Salt Lake City a bude hrát první rok pod názvem Utah HC. V současné době je bez smlouvy v pozici chráněného volného hráče.

„Jan je všestranný a zručný útočník schopný hrát jak uprostřed, tak na křídle, je houževnatý a předvádí dobrou ofenzivní hru,“ chválí Jeníka generální manažer Ottawy Senators Steve Staios.

Čtyřiadvacetiletý Sokolov za dvě sezony v NHL sehrál za Ottawu 13 zápasů a připsal si dva body. Celý minulý ročník strávil v Belleville v AHL.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -