- Reklama -

Jeřábek končí v Montrealu a míří do USA!

- Reklama -

Obránce Jakub Jeřábek opouští kanadský Montreal a putuje do Washingtonu. Canadiens se jej vzdali výměnou za volbu v pátém kole draftu 2019.
Capitals už oznámili příchod šestadvacetiletého Čecha na svém webu.


Habs povolali Jeřábka z AHL 22. listopadu, kdy si proti Nashvillu odbyl svou premiéru v NHL. Naposledy nastoupil k utkání 1. února, poté již fuguroval pouze na pozici zdravého náhradníka. Ve 25 odehraných zápasech zaznamenal čtyři body za gól a tři asistence.
Plzeňský rodák, kterému po sezóně končí roční kontrakt, rozšíří ve Washingtonu českou diasporu – v týmu již působí útočník Jakub Vrána a čerstvě vyměněný bek Michal Kempný (čtěte ZDE).
Podle experta stanice TSN Pierra LeBruna však není vyloučeno, že se Jeřábka po 1. červenci pokusí Canadiens znovu získat.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -