- Reklama -

K Devils přichází legendární forvard, sestava jej nadchla

- Reklama -

New Jersey si najalo na pozici asistenta kouče někdejšího legendárního útočníka Marka Recchiho, o kterého projevil zájem po jmenování do funkce hlavního trenéra samotný Lindy Ruff.
Recchi pracoval poslední tři sezóny jako asistent Mikea Sullivana v Pittsburghu. Jeho kontrakt po uplynulém ročníku skončil a Penguins se po vypadnutí v předkole rozhodli neprodloužit jej.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

„Začal jsem se koukat na sestavu Devils a skutečně mě nadchla. Těším se na spolupráci s Lindym, ale taky se těším na to, jak se od něj budu učit. V tomto sportu se nikdy nepřestáváte učit,“ uvedl 52letý Kanaďan.
Ďáblové byli jedním ze sedmi týmů, které se nedostaly ani do předkola. V základní části měli bilanci 28-29-12 a skončili na 14. místě Východní konference. Na účast v play-off čekají od roku 2018.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -