- Reklama -

Kadri o výměně do Colorada: Tvrdili mi, že zůstanu v Torontu

- Reklama -

Útočník Avalanche Nazem Kadri se v sobotu poprvé od červencového trejdu utkal se svými bývalými spoluhráči z Toronta. Při té příležitosti se svěřil novinářům, jaký postoj k výměně zastával.
„Když se to stalo, byl jsem nejprve zatrpklý,“ cituje 29letého Kanaďana Mark Masters ze stanice TSN. „Ale čas vše zahojí…teď věřím, že stěhování do Denveru bylo štěstím v neštěstí.“Kadri se stal středobodem výměny z 1. července, v rámci které putovali do Toronta obránce Tyson Barrie a útočník Alexander Kerfoot (připomeňte si ZDE).
Kadri se měl původně stěhovat do Calgary, využil však klauzule ve své smlouvě a trejd zablokoval. Trval na svém setrvání v Torontu, to mu i přesto našlo nový domov v Coloradu.- Reklama -

Žurnalisté se hráče v sobotu tázali, zda se zajímal také o přičiny výměny. „Trochu,“ odvětil. „Mohlo to být suspendacemi, ale bylo mi naznačeno, že se mě nepokouší vyměnit, že ročník dohraju v dresu Maple Leafs.“
Rodák z Londonu byl ve dvou play-off po sobě suspendován za zbytečné zákroky a Toronto nakonec obě série proti Bostonu prohrálo.

Za Laviny doposud naskočil do 23 utkání, v nichž nasbíral 17 bodů za sedm gólů a 10 asistencí.
- Reklama -
Předchozí článekBrodieho čeká návrat
Další článekBronz pro Capitals
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -