- Reklama -

Kakko je v bezpečí, garantuje prezident Rangers

- Reklama -

Rangers očekávají, že se mladičký forvard Kaapo Kakko zapojí do letošního play-off i navzdory svému onemocnění. 19letý Fin trpí diabetem 1. typu a spadá tak z hlediska choroby COVID-19 do rizikové skupiny.
„Podstupuje testy, daří se mu dobře. V tuto chvíli s ním počítáme,“ cituje prezidenta Jezdců Johna Davidsona Dan Rosen z oficiálních ligových stránek.

HOKEJOVÁ BOMBA: ROUŠKY NHL ZA PÁR KAČEK!

„Věříme, že pokud se budeme držet protokolu, bude v bezpečí,“ pokračoval Davidson. „Pokud nastane změna a my nebudeme moci garantovat jeho zdraví, hrát nebude. Ale pokud nám dají zelenou a on bude chtít na led – je to jeho rozhodnutí…“
Newyorčané se utkají v předkole rozšířeného play-off s Carolinou, harmonogram však ještě nebyl zveřejněn.

Rangers Kakka draftovali loni v létě z celkového druhého místa. Ve svém prvním ročníku naskočil Evropan do 66 zápasů, v nichž vstřelil deset branek a přidal 13 asistencí.
- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -