- Reklama -

Kanada odtajnila sestavu pro MS juniorů

- Reklama -

Kanada bude na domácím mistrovství světa juniorů top favoritem na zisk zlata. Nyní zveřejnila 22člennou sestavu, která se o úspěch na turnaji pokusí.

Kanada začne turnaj zápasem proti Česku v hned první hrací den.

Brankáři: Benjamin Gaudreau (Sarnia/OHL), Thomas Milic (Seattle/WHL)

Obránci: Nolan Allan (Seattle/WHL), Brandt Clarke (Los Angeles/NHL), Ethan Del Mastro (Mississauga/OHL), Tyson Hinds (Sherbrooke/QMJHL), Kevin Korchinski (Seattle/WHL), Jack Matier (Ottawa/OHL), Olen Zellweger (Everett/WHL)

- Reklama -

Útočníci: Caedan Bankier (Kamloops/WHL), Connor Bedard (Regina/WHL), Colton Dach (Kelowna/WHL), Zach Dean (Gatineau/QMJHL), Adam Fantilli (Michigan/NCAA), Nathan Gaucher (Quebec/QMJHL), Dylan Guenther (Arizona/NHL), Zack Ostapchuk (Vancouver/WHL), Brennan Othmann (Peterborough/OHL), Joshua Roy (Sherbrooke/QMJHL), Reid Schaefer (Seattle/WHL), Logan Stankoven (Kamloops/WHL), Shane Wright (Seattle/NHL)

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -