- Reklama -

Kane čelí bankrotu!

- Reklama -

Do obrovských problémů se dostal útočník San Jose Evander Kane.  Podle serveru The Athletic dluží devětadvacetiletý útočník více než 26,8 miliónů dolarů a zažádal o osobní bankrot. V žádosti Kane navíc uvedl, že pravděpodobně vynechá nadcházející sezonu NHL kvůli pandemii koronaviru a narození svého prvního dítěte.

Kane v roce 2018 podepsal se San Jose Sharks sedmiletou smlouvu v hodnotě 49 miliónů. Do problémů se dostal skrze půjčku v bance, kterou si sjednal v září 2018. Podmínky byly nastavené tak, že část peněz bude splácet klub z hráčovy smlouvy a část sám Kane. V říjnu 2019, ale přestal klub peníze posílat a dva měsíce potom už neplatil splátky ani Kane.

Dlužná částka tak do současné doby značně narostla a navíc se kromě banky začaly ozývat i další instituce. Arkansaská banka proto před časem zažalovala klub i samotného hráče ve snaze obnovit splácení dlužné částky. Organizace Sharks zatím odmítla celou situaci jakkoliv komentovat.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -