- Reklama -

Kane si trvá na svém: Rozhodčí mě napadl

- Reklama -

Útočník San Jose Evander Kane se vrací na led po třízápasové suspendaci a na „viníka“ svého trestu stále nemá vlídných slov.
„Jsem si jistý, že jste si poslechli mé komentáře o této záležitosti po daném utkání,“ uvedl 28letý Kanaďan pro Curtise Pashelku z deníku Mercury News. „Za tím, co jsem řekl, si stojím.“Kane byl suspendován za napadení čárového sudího v závěrečném přípravném duelu s Vegas. Arbitra během hromadné potyčky šťouchl a ten upadl na led.
Na video se podívejte ZDE.
„Nikdy jsem neviděl, abych byl vykopnutý ze zápasu za to, že do mně zezadu skočil rozhodčí,“ nastínil rozzlobený forvard svou verzi incidentu. „Nikdy jsem neviděl, aby sudí udělal pět kroků a využil všechnu svou sílu snažíc se mě dostat k ledu. A to také udělal. Je to neuvěřitelné.“
„Mluvíme tu o napadení rozhodčího, ale co takhle hovořit o napadení hráče? Je to celé vtip,“ nebral si Kanes servítky hned po utkání.
Sharks otevřeli sezónu třemi prohrami a o první vítězství se pokusí v úterý proti Nashvillu. K dispozici přitom budou mít i jednoho nahněvaného hokejistu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -