Kings podepsali smlouvy se dvěma forvardy

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      2. 9. 2020 11:13     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kings podepsali smlouvy se dvěma forvardy  

Los Angeles podepsalo tříletou smlouvu v hodnotě 3,4 mil. dolarů s útočníkem Austinem Wagnerem a dvouletý kontrakt v hodnotě 1,45 miliónů s forvardem Carlem Grundströmem.

Oba hokejisté se mohli stát chráněnými volnými hráči.

23letý Wagner strávil většinu posledních dvou sezón s Kings, kteří jej v roce 2015 draftovali ve čtvrtém kole. V uplynulém ročníku si připsal šest branek a pět nahrávek. Se 145 bodyčeky byl „nejtvrdším“ členem mančaftu.

O rok mladší Grundström odehrál v poslední sezóně v prvním týmu jen 13 zápasů se ziskem čtyř asistencí. Většinu ročníku strávil v nižší AHL.

Největšími jmény Králů, jejichž nositelé jsou stále bez nové smlouvy, zůstávají Trevor Lewis, Joakim Ryan, Ben Hutton a Sean Walker.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.