- Reklama -

Kojoty chce opustit jedna z hvězd

- Reklama -

Známý útočník Phil Kessel má za sebou vydařenou sezónu a Arizona byla jeho s výkony spokojená. I navzdory tomu, chce však být veterán vyměněný. Informaci přinesl Craig Morgan z AZ Coyotes Insider.

A proč by chtěl 33letý Američan opustit Glendale? Důvod je jednoduchý – nenadchly jej kroky, které vedení během léta učinily.

Kojoti vyměnili svého kapitána Olivera Ekman-Larssona a klub opouští také Conor Garland, Darcy Kuemper, Alex Goligoski, Jason Demers a Antti Raanta.

Kessel zaznamenal v 56 zápasech minulé sezóny 43 bodů za 20 branek a 23 asistencí. Z jeho smlouvy s cap hitem osm miliónů dolarů zůstává platný ještě jeden krok.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -