- Reklama -

Kolektivní dohoda je na spadnutí, NHL se vrací do akce

- Reklama -

NHL a hráčská asociace NHLPA v pondělí oznámily, že se de facto dohodly na memorandu o porozumění, které předběžně prodlužuje platnost kolektivní dohody o čtyři roky do konce sezóny 2025/26.
Součástí jsou také protokoly o Fázi 3 a 4 návratu do akce.

HIT LÉTA: Plážové osušky NHL za výprodejové ceny!


Fáze 3, která zahrnuje otevření tréninkových kempů, začne 13. července. Do Edmontonu a Toronta, dvou dějišť rozšířeného play-off, se sjedou hráči 26. července.
Čtvrtá fáze a s ní začínající předkolo jsou naplánovány na 1. srpna.
O těchto datech jsem vás informovali již v našem pravidelně aktualizovaném článku.
Kolektivní smlouvu i dohodu o návratu musí ještě ratifikovat Rada guvernérů a členové NHLPA. Dojít by k tomu mělo v následujících třech až pěti dnech. Současný kontrakt vyprší v září 2022.
NHL se kvůli covidu-19 zastavila 12. března. Zbytek základní části byl zrušen, pro sedm nejhorších týmů sezóna skončila. Držitel Stanleyova poháru by měl být znám na počátku října.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -