- Reklama -

Konec. Schmaltz v této sezóně dohrál

- Reklama -

Fanshop týmu
Útočník Arizony Nick Schmaltz zmešká vinou zranění dolní části těla zbytek probíhajícího ročníku. Klub zprávu zveřejnil v úterý.
Craig Morgan z portálu The Athletic uvedl, že dvaadvacetiletý Američan má poraněné koleno.

Pro Coyotes se jedná o těžkou novinu, jelikož podle původních predikcí byl hráčův stav posuzován na týdenní bázi. Rodák z Wisconsinu chybí od 30. prosince.
Schmaltz, který se připojil k Arizoně 25. listopadu po vytrejdování z Chicaga, odehrál za nový tým 17 utkání s bilancí pěti gólů a devíti asistencí.
Kromě Schmaltze se Kojoti potýkají také s dlouhodobou absencí útočníka Christiana Dvoraka (hruď), obránce Jasona Demerse (koleno) a gólmana Anttiho Raanty (dolní část těla).- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -