- Reklama -

Kreider pod drobnohledem. Má o něj zájem osm týmů

- Reklama -

Chris Kreider je v centru pozornosti.
Už osm klubů kontaktovalo New York Rangers s informací, že se 28letý křídelník nachází na předních místech jejich seznamu hráčů, které by rádi získaly před uzávěrkou přestupů 24. února.
Pohled do zákulisí přinesl Pierre LeBrun z portálu The Athletic.
Fanda NHL
Newyorčané za Kreidera údajně požadují podobnou protihodnotu, jakou získali loni za Kevina Hayese. Winnipeg tehdy těsně před „trade deadline“ poslal do Velkého jablka volbu v prvním kole draftu a forvarda Brendana Lemieuxe.
Kreider, který disponuje vzácnou kombinací dovedností a mohutnosti, se může stát v létě nechráněným volným hráčem. Cap hit přitom zatěžuje částkou 4,625 mil. dolarů.
Komplikací pro úspěšný obchod může být jeho zranění, které utrpěl v sobotu při kolizi s parťákem Mikou Zibanejadem. V pondělí vinou této újmy vynechal duel s Dallasem.
Kreider strávil celou svou osmiletou kariéru v dresu Rangers, kteří jej v roce 2009 draftovali z 19. místa. V této sezóně naskočil do 50 utkání, v nichž vstřelil 18 branek a nasbíral 35 bodů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -