- Reklama -

Kuemper prodloužil smlouvu s Coyotes

- Reklama -

Arizona a gólman Darcy Kuemper se dohodli na nové dvouleté smlouvě.
29letý Kanaďan si přijde ročně v průměru na 4,5 mil. dolarů.
„Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo s Darcym podepsat dvouleté prodloužení,“ uvedl ke kontraktu generální manažer John Chayka. „Darcy měl neuvěřitelnou minulou sezónu a stal se jedním z nejlepších brankářů v NHL. Jsme si jistí, že s Darcym a Anttim (Raantou) máme jeden z nejlepších gólmanských tandemů v lize.“
Kuemper vstupuje do závěrečného roku smlouvy s cap hitem 1,85 miliónů a příští léto se mohl stát nechráněným volným hráčem.
Rodák ze Saskatchewanu odchytal v posledním ročníku 55 zápasů s bilancí 27-20-8 a s průměrem 2,33 branky na utkání byl šestým nejúspěšnějším mužem v bráně z celé soutěže.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -