- Reklama -

Lindy Ruff je zpět! Bude hlavním koučem Devils

- Reklama -

New Jersey najme na pozici hlavního trenéra Lindyho Ruffa. Zdroj blízký klubu to uvedl Coreymu Masisakovi z portálu The Athletic.
K oficiálnímu oznámení v době vydání příspěvku ještě nedošlo.

HIT LÉTA: Plážové osušky NHL za výprodejové ceny!

Rodák z kanadského Warburgu převezme pozici od Alaina Nasreddina, který byl jmenován dočasným koučem po prosincovém vyhazovu Johna Hynese.
60letý Ruff, který z role šéfa lavičky dohlížel na téměř 1 500 zápasů, je znám ze svého působení v Buffalu a Dallasu. Se 736 výhrami mu v historickém pořadí koučů NHL patří šesté místo. Naposledy zastával post asistenta v New Yorku Rangers.
Již v červnu prosakovaly zvěsti, že Devils zúžili seznam kandidátů na čtyři jména. Kromě Ruffa se do něj dostali Gerard Gallant, Peter Laviolette a John Stevens.
Ďáblové vstoupili do sezóny 2019/20 s vysokými očekáváními, když získali v draftu Jacka Hughese a v megatrejdu hvězdného zadáka P.K. Subbana. I navzdory tomu však skončili v lize na 26. místě a nedostali se ani do rozšířeného play-off.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -