- Reklama -

Malkin je zpátky na ledě

- Reklama -

Pittsburgh by mohl mít zpět svého útočníka Jevgenije Malkina už 2. listopadu v zápase proti Edmontonu.
33letý Rus, který utrpěl ve druhém utkání tohoto ročníku poranění nohy, se v pondělí objevil na tréninku v „nekontaktním“ dresu.„Bruslil jsem minulý týden každý den. Cítím se dobře,“ řekl špičkový forvard novinářům po pondělním bruslení.
„Led mi tolik chybí. Zmeškal jsem poslední tři týdny. Psychicky to je trochu těžké. Snažím se ale být pozitivní a zaměřuju se na to, abych ze sebe vydával to nejlepší a tvrdě pracoval. Doufám, že budu zpět v duelu s Edmontonem,“ svěřil se Malkin novinářům.
Penguins se v sobotu proti Dallasu vrátili do sestavy útočníci Bryan Rust a Nick Bjugstad a klub se tak pomalu zpamatovává ze série zranění, která jej potkala zkraje sezóny.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -