- Reklama -

Markov to vzdal

- Reklama -

Bez nabídky kontraktu od klubu NHL se Andrej Markov rozhodl své usílí vzdát a hledat štěstí v KHL. Někdejší obránce Montrealu podepsal ve čtvrtek zkušební smlouvu s celkem HC Lokomotiv.
40letý Rus, který působil poslední dva ročníky v Ak Bars Kazaň, strávil v organizaci Canadiens 16 sezón a v srpnu ohlásil svou chuť vrátit se zpět do zámoří. Habs měli být první volbou.
V září ale generální manažer Montrealu Marc Bergevin oznámil, že hledá mladší sílu a o Markova nemá zájem.
Rodák z Voskresensku otevřel brány slavné ligy na draftu v roce 1998, kdy si jej Habs vybrali šestém kole. Do kronik kanadského mančaftu se poté zapsal tučným písmem 990 odehranými zápasy a 453 asistencemi. V obou zmíněných statistikách mu patří v týmu historicky šesté místo.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -