- Reklama -

Martin je naším klíčovým hráčem, říká o Nečasovi Rod Brind’Amour

- Reklama -

Martin Nečas zahájil letošní ročník skvěle. A ani po čtvrtině soutěže rozhodně nepolevuje. Rodák z Nového Města na Moravě se po 23 odehraných zápasech dělí o první místo v klubové tabulce bodování s 25 body.

„Martin se vypracoval mezi klíčové hráče našeho mužstva. Je rozdílovým hráčem, což dokazuje prakticky v každém utkání,“ pochválil v letošní sezoně svého svěřence kouč Caroliny Rod Brind’Amour.

Nečas nastupuje za Carolinu pátým rokem, v NHL už odehrál více než 200 zápasů, přes 30 jich odehrál v play-off. Dosud bylo jeho sezónním maximem 41 bodů, to by však měl brzy překonat. Před touto sezonou podepsal novou dvouletou smlouvu s Hurricanes na tři miliony dolarů ročně.

- Reklama -

„Cítím se na ledě výborně. Daří se mi, což se projevuje i na mém sebevědomí. Víc si věřím a jsem odvážnější. Snad mi to vydrží co nejdéle,“ okomentoval svoji skvělou sezonu Nečas.

Bývalý forvard Brna nyní drží sérii dvou zápasů, ve kterých se střelecky prosadil. Do černého zamířil 26. listopadu proti Calgary i o tři dny později proti Pittsburghu. Carolině v současnosti patří páté místo ve Východní konferenci.

Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -