- Reklama -

McDavid sdělil, kdo má podle něj dostat Hart Trophy

- Reklama -

Kapitán Edmontonu Connor McDavid uvedl, že ze tří finalistů na Hartofu trofej preferuje svého spoluhráče Leona Draisaitla. Připomínáme, že dalšími finalisty jsou Nathan MacKinnon a Artěmij Panarin.
„Nemám přílišnou důvěru v hlasování médií, takže nevím, kdo vyhraje, ale měl by to být Leon,“ uvedl McDavid pro kanadskou stanici TSN. „Myslím, že hráči zvolí správně a zahlasují pro Leona v rámci Ted Lindsay Award. U médií nikdy nevíte“.
24letý Draisaitl už získal Art Ross Trophy, kdy vedl soutěž se 110 body získanými v 71 zápasech.
„Je kvalitním hráčem už dlouho. A v tomto ročníku byl skvělý. Pro nás byl důležitý ve všech situacích. Jsem rád, že jej za to takto vyzdvihují,“ dodal McDavid, který sám ocenění získal před třemi lety.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -