- Reklama -

Mlha kolem Pastrňáka se ještě nerozptýlila

- Reklama -

Tajemství absence Davida Pastrňáka zůstává neodhaleno, do čtvrtého zápasu série proti Carolině by ale již mohl naskočit.
24letý rodák z Havířova byl v neděli na ledě během dobrovolného tréninku poté, co byl „neschopen účasti“ v posledních dvou střetnutích série.
Podle novináře Conora Ryana se o jeho nasazení do pondělního duelu rozhodne pravděpodobně až na poslední chvíli. Žurnalista také uvedl, že Pastrňák netrénoval s první lajnou.


Pastrňák zaznamenal v prvním utkání série gól a asistenci, když přihrával na vítězný gól Patricea Bergerona v prodloužení. Od té doby nehrál.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -